2 percentá pre Spoločenstvo Efata

Podpor Efatu
Ako nás môžete podporiť?

Ak chcete podporiť spoločenstvo EFATA svojimi 2% z dane, prečítajte si prosím tieto inštrukcie.

Spoločenstvo EFATA je registrované v rámci ZKSM (združenia kresťanských spoločenstiev mládeže) v oblastnom centre Žilina. Nefiguruje teda samostatne ako právnicka osoba.

Je však možné poukázať svoje 2% z dane na ZKSM, údaje nájdete tu:
http://www.zksm.sk/web/zksm/ako-nas-podporit/-/journal_content/56/28978/2590710

Konkrétne údaje do tlačiva nájdete tu:
http://www.mojakomunita.sk/web/zksm/ako-nas-podporit/-/journal_content/56/28978/3868495

Aby vaše 2% z dane išli priamo nášmu spoločenstvu, je nutné prefotiť tlačivo o poukázaní 2% a poslať ho na náš email. Originály papierov je potrebné odovzdať na úrade štandardným spôsobom. Ak si nerobíte sami daňové priznanie, odovzdáva sa potvrdenie o zaplatení dane, ktoré vystaví zamestnávateľ spolu s tlačivom o poukázaní 2%. Ak si daňové priznanie robíte sami, 2% môžete poukázať už priamo v priznaní. V tom prípade postačuje odfotiť iba príslušnú stranu.
V prípade, že ste dobrovoľník, je možné získať potvrdenie o vykonávaní dobrovoľníckej činnosti a poukázať 3% zo zaplatenej dane. V prípade akýchkoľvek otázok nás určite kontaktujte.

Ak by sme nemali v spoločenstve prefotené potvrdenia o tom, že ste podali 2%, peniaze by zostali v ZKSM, kde sú takisto veľmi potrebné. Bez prefoteného potvrdenia však peniaze neprídu priamo k nášmu spoločenstvu.

Tlačivo s predvyplnenými údajmi pre ZKSM – PDF

V našom spoločenstve si uvedomujeme potrebu ostatných spoločenstiev a organizácií. Preto by sme vás chceli upozorniť aj na podporu eRka – hnutia kresťanských spoločenstiev mládeže.

Vďaka za akúkoľvek podporu †