20. januára 2020

Nová podoba našej stretkárne

Na konci minulého roka sme sa okrem bežných radostí a starostí venovali v spoločenstve aj obnoveniu miesta, na ktorom sa už roky stretávame – miesto je známe aj pod názvom Katechetické centrum, pretože sa tam kedysi stretávali katechéti. Dnes slúži najmä našim stretkám a na vymyslení nového názvu už usilovne pracujeme 🙂

Nechceli sme len namalovať a kúpiť nový nábytok, ale aj dať celému miestu ešte väčší zmysel, a tak sme sa rozhodli stretkáreň pretransformovať na komunitné centrum, miesto, kde by sa ľudia zo spoločenstva mohli chodiť učiť či pracovať aj v doobedných hodinách.

Celá prerábka ešte nie je dokončená, budeme v nej pokračovať aj tento rok, podľa návrhu, ktorý pripravil jeden z našich členov. Radi by sme sa však s vam podelili o radosť z toho, že máme takýto priestor k dispozícii. Sme vďační za to, že sa môžeme učiť a pracovať na bezpečnom a premodlenom mieste.

Takisto by sme sa chceli poďakovať ZŠ Sv. Augustína, ktorá nám priestor poskytuje a spoločnosti Avast Software s.r.o., ktorá v rámci projektu poskytla financie na prerábku.