20. januára 2020

Nová podoba priestorov nášho spoločenstva

Na konci minulého roka sme sa okrem bežných radostí a starostí venovali v spoločenstve aj obnoveniu miesta, na ktorom sa už roky stretávame. Toto miesto je známe aj pod názvom Katechetické centrum, pretože sa tam kedysi stretávali katechéti. Dnes slúži najmä našim stretkám a na vymyslení nového názvu už usilovne pracujeme 🙂

Nechceli sme len vymalovať a kúpiť nový nábytok, ale dať celému miestu ešte väčší zmysel. Preto sme sa rozhodli tento priestor pretransformovať na komunitné centrum, miesto, kde by sa ľudia zo spoločenstva mohli chodiť učiť či pracovať. Spoločenstvo tvoria nielen študenti, ale aj ľudia pracujúci na diaľku, preto veríme, že si tento priestor nájde svoje využitie.

V skvalitňovaní tohto priestoru budeme pokračovať aj tento rok, podľa návrhu, ktorý pripravil náš Johny a uplatnil pri tom svoje pracovné skúsenosti. Radi by sme sa však s vami podelili o radosť z toho, že máme takýto priestor k dispozícii. Sme vďační za to, že sa môžeme učiť a pracovať na bezpečnom a premodlenom mieste.

Takisto by sme sa chceli poďakovať ZŠ Sv. Augustína, ktorá nám priestor poskytuje a spoločnosti Avast Software s.r.o., ktorá v rámci projektu poskytla financie na prerábku.

Za spoločenstvo EFATA,

Vladimír Smataník

Za fotografie ďakujeme Lukášovi Pastorkovi!